| Goodboy005 a întrebat:

Am sa va spun mai detaliat ce mi s-a intamplat! De duminica dimineata am mancat o bucatica de lasagna si apoi un ceai de lamaie si m-a cam cutremurat la stomac si de atunci a inceput sa am diaree. Sunt la dieta de atunci dar vad ca persista. Eu tot timpul sunt balonat, am gaze si tot diaree fac. Simt ca am si diaree si constipatie in acelasi timp. Vreun sfat? M-am decis ca luni sa merg la doctor dar pana atunci mai este.

P.s: NU am luat niciun medicament sau antibiotic de vreo 6 luni de zile si ador fructele de orice fel bine spalate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Cred ca ai facut o toxi infectie alimentara de la lasagnia aia.

| Goodboy005 explică (pentru raluk27):

Nu era cumpărată era făcută de casa și au mâncat mulți dar cine știe poate nu suport