| acadelecolorate a întrebat:

Cam de vreo 2-3 ani, cand fac miscari bruste sau de exemplu sar in sus pe loc simt o intepatura puternica in cap ca si cum as fi curentata si o durere ascutita cateva secunde(o durere foarte mare). Daca ma puteti ajuta cu un rasp as fi recunoscatoare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| andrei88u a răspuns:

S-ar putea sa fie nevralgie (de Arnold cel mai probabil). Consulta un medic happy

| StarDust a răspuns:

Si iti amorteste limba sau ceva de genu? worried

| Stelian_7432 a răspuns:

Incearca sa sari in jos si o sa iti revii.

| Cami112 a răspuns:

Du-te la medic.eu nu sunt doctor ca sa-ti spun ce sa faci laughing. asa ca.laughingstraight face