| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca m-am fortat prea tare aseara cand am facut abdomene, nu mai facusem sport de cateva luni, si dupa un timp a inceput sa ma intepe in partea dreapta (in zona fierei sau a ficatului dar mai spre centru). Azi e o durere mai mica dar apare intepatura la unele miscari. E posibil sa-mi fi rupt ceva, e prostesc, dar am auzit ca iti rupi fierea la anumite miscari bruste? Cu ce sa ma dau sau ce sa iau?
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| nimeniooda a răspuns:

Nu e nimic, durerea dispare in timp, daca chiar nu dispare dupavreo saptamana du-te la doctor, insa ar fi chiar ciudat sa fii patit ceva.