| Dhaaa a întrebat:

Am si eu o intrebare cum pot remedia distanta aceea dintre coapse, sunt oarecum complexata de ea...si as dori si o parere daca e chiar atat de deranjanta, Nu sunt slaba dar pur si simplu la coapse se depune f greu, mentionez ca am 1, 65 si 52 kg(nu incepeti cu mai mananca putin ca se va remedia pentru ca mananc cat o vacutza si degeaba;)))http://img714.imageshack.us/img714/2391/picture004oj.jpg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Ela_PuRpLe a răspuns:

Distanta nu e asa mare precum o vezi tu. Eventual,daca tot te deranjeaza,incepe sa faci exercitii pentru muschii picioarelor.
In rest, fii bucuroasa ca esti sanatoasa, tanara si fara probleme cu greutatea!happy