| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare(fara bataie de joc!). Este posibil sa ma nasul mare (din profil) din cauza deviatiei de sept?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu, stai liniștită. Mai toată lumea are deviație de sept!
Pa, pa.

| BRG a răspuns:

Nu, ți se pare de foame

| znstr a răspuns:

Si eu am deviatie de sept si parca e un pic cârn,dar se vede foarte putin din profil,in rest nu pare sa fie nimic in neregula. Fa-ti o poza din profil,ori uita-te cu o alta oglinda intr-o oglinda mai mare,ca sa te vezi din profil.
Daca ai mare deviatia, poti avea nasul putin deformat(cârn), dar nimic mai mult. Numai bine!

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Daca ai nasu mare nu are nicio treaba cu deviatia de sept. Mostenire poate.