| Cristian_Corneliu_M._1996 a întrebat:

Am si eu o mica mare problema. Transpir excesiv la axila si la palme,palmele imi sunt reci ca gheata dar sunt transpirate, picioarele imi sunt la fel.Am avut si niste junghiuri in partea stânga in piept, am fost la doi medici si mi au spus ca nu am nimic la plămâni. Am mai citit despre transpirație excesivă si spunea de pneumonie... Un sfat ceva!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alexie_Florin_1995 a răspuns:

Salut.Asa este genetica ta ai glandele sudoripare dezvoltate nu trebuie sa te speri de chestia asta ca si eu mai am cateodata mainile reci si transpir.Nu ai nimic trebuie doar sa nu mai mananci toate prostiile de alimente si cand te scoli dimineata baga o ceapa cu paine si si ia si un graunte de usturoi pe fiecare dimineata sa vezi ca se regleaza treaba de la sine.Nu te mai speria ca esti flacau tanar.

1 răspuns:
| LexTerOp a răspuns:

Lipsa de calciu, Am avut si eu. am luat osteocare si apoi dupa el, am luat 1 luna calciu si mi-am revenit