| Maria_Alina_1992_UteY a întrebat:

Am si eu o problema am avut menstruatia pe 22ianuarie si luna lui ianuarie la sfarsit de luna inceput lui februarie am luat antibiotic pentru durer de masea 6 zile si inca nu mi-a venit menstruatia a fii asta problema ca imi intarzie ca ma doare burta dar nimic in plus eu am menstruatia neregulara un sfat ati mai patit asa ca mine va rog sau trebuie sa fac un test de sarcina

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BlAkEn a răspuns:

Cat timp partenerul tau nu a "terminat" in tine 100% nu e nevoie de test de sarcina.Calmeaza te, prietena mea tot asa are menstruatia neregulata si mi dadea emotii cand era vorba ca nu i vine? Erau unele momente in care nu ii venea intr o luna si ii venea la inceputul lunii urmatoare.Esti ok doar asteapta, o sa ti vina.