| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema, am facut acum 5 ani tromboembolism pulmonar si am devenit tahicardica de atunci, acum am intrat la menopauza de la 38 ani, si in urma menopauzei tot felul de schimbari, acum un an am inceput sa am probleme cu rinichii, acum am o durere abdominala in partea stanga si ma dor rinichii, m-am umflat in burta si ma doare, ce pot face? pana ajung sa fac o ecografie?, multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu consuma nimic, mai ales daca ai probleme cu rinichii. Te poti intoxica cu aceste produse recomandate de Octavianpas. Nu ai ce face pana nu mergi la medic si iti recomand sa te duci cat mai urgent la medic. Poate fi ceva serios, ca de exemplu un tromb care sa blocheze artera sau vena renala si sa distruga partial sau complet rinichiul. Du-te mai degraba la urgenta decat sa mai astepti.

| octavianpas a răspuns:

Consumati produse de la Forever Living Products.