| Lovely123 a întrebat:

Am 14 ani si ieri m-a apucat o durere in partea stanga. Aceasta durere incepe de la testiculul stang pana la zona abdominala stanga pe niste vene sau tendoane nu stiu exact ce sunt!
Ma doare cand il ating si atunci cand ma scol in picioare (testiculul) dar nu rau.
Vreau sa va spun ca nu este hernie inghinala pentru ca nu s-a umflat si nici varicocel pentru ca nu am acea "punga de rame" deasupra lor.
Va rog spuneti-mi ce am cat de cat concret!
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Andrei_Cioloca_1977 a răspuns:

O coincidenta. am avut si eu aceasta durere(serios).eu am facut o baie fierbinte si mi-am revenit dupa ce m-a durut 2 zile. poate cumva te-ai lovit mai rau (in somn poate). salut