| danielalin91 a întrebat:

Am si eu o problema.Am niste puncte albe pe limba, cu preponderenta in spate, in partea inferioara iar in partea din fata sunt ca niste fire (albe) foarte scurte.Am facut analize la sange, am facut exudat faringian nu mi-a gasit nimic (rezultatul a >>fost flora patogena absenta).Am fost la stomatolog si mi-am facut toate cariile.Problema mea nu sunt punctele acelea albe ci respiratia urat mirositoare, mai ales dimineata cand ma trezesc si spre seara.Cred ca respiratia naspa este datorita acelor puncte care nu stiu ce sunt, ce arata.Am o igiena orala destul de buna.Ma spal pe dinti zilnic.Va rog ajutati-ma! Ce pot face? Ce tratament pot lua? A mai patit cineva asa ceva? Ce a facut? rog seriozitate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DJDwarf a răspuns:

Strabunicul meu a avut asa ceva...a murit.