| Deen98 a întrebat:

Am și eu o problema de 3 săptămâni au început sa îmi tremure mâinile, la ce doctor trebuie sa ma duc sa aflu exact?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| elcosmin a răspuns:

Este posibil sa fie de la stres. Mie imi tremura mainile de cand ma stiu, il mostenesc pe tatal meu. Incearca intai sa-ti rezolvi problemele de natura psihologica, si umbla putin pe la alimentatie. Multe vitamine si multa mancare sanatoasa! Daca nu se rezolva, abia atunci sa te gandesti sa te duci la un doctor. Dar doctorul doar iti prescrie medicamente de calmare, si-ti ia banii pe ele. E bine ca ai intrebat ca sa stii ce faci. Bafta!