| Burlacu006 a întrebat:

Am o problema astazi a inceput sami tremure mainile si inainte nu imi tremurau asa tare straight face ce au?

Răspuns Câştigător
| Hoper a răspuns:

Foarte rau ...ar trebui sa dormi noaptea minim 8 ore si sa incerci sa mananci mai sanatos...big grin

6 răspunsuri:
| noname2021 a răspuns:

Si mie mi se intampla dar stai linistit nu te speria, daca bei cafea renunta, poate esti stresat sau ceva dar stai linistit, mie mi-a trecut dar daca nu iti trece poti sa te duci si la un doctor sa vezi

| Burlacu006 explică:

Nu nu beau cafea dar nu pre dorm si nu prea mananc

| roxkiss a răspuns:

Nu cred ca e ceva grav, poate de la sistemul nervos, te-ai stresat ceva? ai facut exercitii fizice? poate te-ai obosit, sau daca continuoa si miine consulta un neurolog, poate fi din cauya ca nu e calciu in organism. in orice caz succes sper sa nu mai ai asa probleme )))!

| Hoper a răspuns:

Stres poate..sau bei cafea? ...incearca sa te relaxezi..sa'ti maresti programul de somn si sa bei multe ceaiuri :* funda?

| Burlacu006 explică (pentru Hoper):

Nu beau cafea dar nu dorm noaptea si ziua si nu mananc mancare e de rau:?

| Hoper a răspuns (pentru Burlacu006):

Foarte rau ...ar trebui sa dormi noaptea minim 8 ore si sa incerci sa mananci mai sanatos...big grin

| Cosmyno7 a răspuns:

Poate iti pocnesti degetele