| K9pInKuTzZaThA a întrebat:

Ce mancati de obicei la micul dejun?

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Un ou fiert big grin

7 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Hey
Eu mănânc lapte cu cereale de când mă stiu, dar uneori mai mănânc și clătite cu ciocolată sau iaurt cu o prajitură.

Succes

| Phantasmagoria a răspuns:

Cereale cu lapte.dar cereale integrale.nu d'alea cu ciocolatalaughing imi pun de multe feluri:grau,orz,ovaz, porumb, seminte de in si stafide si alunehappy

| DudaYeah a răspuns:

De obicei ceva usor. 200 de grame de piept de pui la gratar. nu are calorii deloc. beau si o cana de ceai cald (de obicei un ceai de fructe de padure) si un mar. si aceasta masa imi tine de foame pana la pranz. poate o sa ti se para putin, dar chiar e satioasa aceasta mancare! happy

| LoveSelena a răspuns:

De obicri la micul dejun nu mananc nimic.Dar cate odata ma mananc cate un ochi

| Blackflake a răspuns:

De obicei mananc o cana de lapte cu nesquik, si cu paine proaspata, sau paine cu gem de maciese sau de prune tot cu o cana de lapte.Depinde daca imi pregatesc eu asta mananc daca pregateste mama, ce pregateste ea.

| Slayzor a răspuns:

Un ou, cereale si beau pepsi XD

| jellyfish a răspuns:

Micul dejun trebuie sa includa multi carbohidrati, cel mai indicat ar fi sa mananci un bol cu lapte si cereale integrale, oua, branzeturi, am auzit de niste biscuiti Belvta ce contin multe vitamine etc, ar fi bine sa-ti faci o salata de fructe, saau painte prajita cu miere si lapte. In fine sunt o gramada de feluri de mancare, doar trebuie sa-ti folosesti imaginatia laughing