| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema de genu dac imi raspunde cineva,,,, dupa ce urinez ma doare sau ma ustura nu mi dau seama apoi imi curge ceva asa ca un puroi prin stoarcere

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o infectie uro-genitala, probabil luata pe cale sexuala. Incepe cu un consult la medicul de familie care iti va recomanda o analiza de urina si eventual un consult de venerologie.

| Speedo a răspuns:

Pai specifica si tu daca esti fata sau baiat ca din intrebare nu se intelege. Daca esti fata probabil o cistita. Daca esti baiat... ceva mai nasol. Oricum URGENT la medic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi la medicul de familie mai intai.
Cateva detalii aici http://www.romedic.ro/urinare-dureroasa-disurie--0R18165
Sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma baiete, du-te repede la doctor. daca nu, sa stii ca se usuca si cade.ramai fetita.