| She_7458 a întrebat:

Am si eu o problema. mi-au aparut pe un obraz un fel de pete mai proeminente, asemanatoare unor negi.Am mers la dermatolog si mi-a prescris Duofilm.Asta seara l`am aplicat pentru prima data si as dori sa stiu daca este cineva care a folosit Duofilm pentru asa ceva si daca si-a facut efectul.Va multumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| luciana200972 a răspuns:

Eu am folosit si nu si-a facut efectul. am scatat de negi cu o sol de la Dr. Hanss- Corns and callouts cleaner, la inceput parca se maresc iar dp o saptamana dispar, nu raneste pielea din jur, nu lasa semne, nu arde, dc duofilm nu da rezultate nici la tine ti-l recomand cu caldura, contine ingrediente naturale.