| Dana2103 a întrebat:

Am solduri mici.
Ce pot face in afara de implant?
Eu nu distribui acolo grasimea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alive99 a răspuns:

Ai mai intrebat o data de solduri...si ti-am spus...
Antreneaza intercostali,fa genuflexiuni, ridicarea sanilor pana la genunchi, mananca oua fierte, peste, lapte..totodata cu soldurile, cresc si fesele.
Intelege ca soldurile fac parte din unul dintre cei mai mari muschi din corpul uman, mai exact cvadricepsul, care are legatura stransa cu intercostalii..astfel,daca antrenezi intercostalii cat de cat, soldurile vor parea mai mari dar in acelasi timp vor creste..cresc si fesele.

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Fetele stiu ca isi doresc solduri mici si funduri mari ca sa constrasteze, tu vrei solduri mari...mai gandeste-te.

| Dana2103 explică (pentru Simpatic):

Pai ele isi doresc pentru ca le au si le au mari

| sierra1 a răspuns:

"Am solduri mici Ce pot face" - clar, împacă-te cu ce ai

| RoCkKiD a răspuns:

Din pacate n-ai ce sa le faci. Fizic vorbind nu poti decat sa cresti masa musculara la fesieri dar aia nu-s in lateral. Asta e constructia ta.

| Dana2103 explică (pentru RoCkKiD):

La asta ma gandeam si eu.

| RoCkKiD a răspuns (pentru Dana2103):

Eu zic sa le lasi asa. Operatiile estetice vin cu riscuri si n-ai fi prima care ramane cu cine stie ce deformari de la o infectie mica sau de la un doctor care nu si-a baut cafeau de dimineata. Atat timp cat ai sani, vagin si esti ok ca persoana o sa-ti gasesti lejer un tip care sa te placa exact asa cum esti,

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Sa te accepti asa cum esti.

| nicu991 a răspuns:

N-are cum... esti vegetariana? Din cate stiu eu, femeile se plang fix de contrariu, adica le vor mici.

| Kajun a răspuns:

Ori te accepți așa cum ești ori te apuci de sport.

| Dana2103 explică (pentru Kajun):

Nu,nu sunt vegetariana

| JustMeDeea91 a răspuns:

Ăsta este felul tău de a fi și nu ai ce să faciwinking iubește-te așa cum eștiwinking