| GGabiy a întrebat:

Am stat odata 2 zile aproape nonstop pe pc si ma culcam la 23:30 destul de tarziu eu care trebuie sa ma scol la 7 sa merg la scoala, am 14 ani.Problema este ca intr-o seara m-a luat o durere puternica de cap insuportabila m-am chinuit sa adorm, a doua zii durerea nu o mai simteam asa puternic, dar tot ma durea capul dar foarte slab si ma simteam ciudat, de aici nu stiu ce sa mai zic de atunci 6 luni aproape nonstop ma doare capul putin si tot ma intreb cand o sa-mi treaca.Voi ce parere aveti? e de la calculator? Mentionez de cand ma simt asa nu prea mai am chef de nimic si nu simt nimic altceva decat durerea asta si mi-e greu sa fac sarcini usoare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Statul lung la calculator poate duce la asemenea boli ale creierului. Pur si simplu, neuronii se "ard", iar rezultatea este debilitate, delirium tremens etc.
Daca continui asa, la 30 ani vei fi ca o leguma.

| GGabiy explică (pentru Bula):

La groapa cu el atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa mergi la un medic. Nu este extrem de important de la ce te doare ci un tratament.

| GGabiy explică (pentru anonim_4396):

Ce poate fi?

| GGabiy explică (pentru anonim_4396):

Chiar acum mi-am luat tensiunea 136 83 76 e ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://static.unica.ro/......varsta.jpg Nu prea.