| Mia999 a întrebat:

Am tot cautat, dar nu am gasit nimic. sfarsesc intreband aici, nu prea stiu cum sa va explic... la intrarea in vagin, undeva sus, am ceva ca o floricica, o bucata de carne, nu e foarte mare si nici nu ma afecteaza dar nu inteleg ce este. ma poate ajuta cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| eXeJr a răspuns:

Aceea este glanda clitorisului, acela iti stimuleaza 0rgasmul! -_-