| Mia999 a întrebat:

Am o nelamurire desi mi-e oarecum rusine. Nu prea stiu cum sa va explic... la intrarea in vagin, am ceva ca o floricica, o bucata de carne, acela e vaginul? nu e foarte mare si nici nu ma afecteaza dar nu inteleg ce este. ma poate ajuta cineva? pare aberant dar chiar nu stiu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Du-te la ginecolog nu sta acasa ca pierzi timpul, nu stiu ce floare ai tu acolo

| immaBeast a răspuns:

Http://www.contraboli.ro/organele-genitale-la-femei-poze/
Mai jos pe pagina ai o poza care iti explica totul.

| BoYkAn a răspuns:

Iti pot explica eu in privat, nu aici..iti dau un id si dai add daca vrei... ionut_lungu28@yahoo.com