| sonike a întrebat:

Am trecut printr-o extractie de masea si am fost cusut cum este normal iar maine merg sa imi scoata firele, si vreau sa stiu daca o sa ma doara pentru ca sunt foarte speriat de asta.
Dau fundaa :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| PeFuga a răspuns:

Nu te doare happy

| kyliejenner a răspuns:

Nu doare deloc, gandeste-te la altceva

| StefiChan8D a răspuns:

Cand am avut eu o operatie de genul asta in gura, eram toata incordata si ma pusesem pe scaunul ala. Si in 4 secunde doctorita a zis ca e gata. Nu am simtit nimic si nici nu mi-am dat seama ca le-a scos. Nici nu inteapa, ai sa vezi.

| adryanna a răspuns:

Nu o sa doara...o sa simti o piscatura f mica