| anonim_4396 a întrebat:

Am un copil de 2 ani jumate si are microcefalie congenitala cu agenezie de corp calos si epifpsie daca cunoasteti pe cineva cu aceasta boala imi puteti spune si mie ce tratament ia va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu te duci cu el la un medic? Crezi ca gasesti aici persoane avizate ca sa iti dea un raspuns?

| LionelAndres a răspuns:

Preferi sa si dea toti cu parerea in loc sa ti duci copilul la medicul de familie? wtf?!