De dimineata m-am trezit cu dureri de rinichi si totusi nu as vrea sa merg la doctor niste calmante ceva. No Spa nu isi face efectul. Plz dau fundita puppy dog eyes Imi puteti spune niste calmante

P.S : Am hidronefroza congenitala si nu iau nici un tratament sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BIOO a răspuns:

Da-mi mesaj pe lazarescu_constantin (id messenger) si iti voi prescrie un program pentru controlul greutatii, dar dupa ce iti voi adresa mai multe intrebari, deoarece in functie de raspunsurile tale cu privire la a ta problema de sanatate, ma voi putea pronunta. Esti o persoana care are nevoie urgent de o consiliere medicala online si medicamentele alopate nu-ti sunt recomandate! O zi buna!

| elenuyzy a răspuns:

Nu stiu ce inseamna boala ta, sper ca nu e grav, dar ar trebui sa mergi la doctor. si eu am avut probleme cu rinichii, am stat mult in spital caci am avut o infectie severa si nisip. acum cand mai simt cate o durere beau ceai de codite de cirese, de matase de porumb sau de coada -calului si chiar ma ajuta. dar acum, na... nu stiu ce sa zic. nu stiu ce inseamna boala ta. du-te la doctor, bolile de rinichi sunt periculoase, sa nu ajungi la dializa! sper ca te-am ajutat, sanatate!