| pisciutza19 a întrebat:

Am un nas foarte uscat și plin de coji, am probleme cu respiraţia din cauza lor tot timpul. Ce pit face să numai am nasul așa uscat? Fundă

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa folosesti un spray nazal hidratant :
http://www.farmaciastejara.ro/......10239.html

| Artemis005 a răspuns:

Trebuie sa folosești creme pentru hidratarea feței

| pisciutza19 explică (pentru Artemis005):

Pai nu e pe afară usat este înăutru uscat