| stefanutzstefan a întrebat:

Am vergeturi pe spate ca-m de asta vara si mi-au aparut mai multe pe spate sunt baiat ce sa fac

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| babyalexa a răspuns:

Foarte mult masaj cu crema pentru vergeturi.Ai nevoie de cel putin 30 de minute pe zi de masaj. Daca poti iti faci singr, daca nu roaga pe cieva.Acestea nu se vindeca in totalitate dar nu se mai vad asa accentuate.

1 răspuns:
| emblem23 a răspuns:

In general astea apar cand esti mai grasut si slabesti brusc, foarte multe kg dintr-o data, nu prea ai ce face, pentru ca pielea nu prea a avut timp sa revina la normal in timp, totul s-a intamplat mai accelerat... funda?