| Alex19951995 a întrebat:

sunt baiat am 16 ani si de 2 ani mi au aparut vergeturi pe spate am intaltimea de 1.82 stie cineva cum pot scapa de vergeturi? exista creme pentru a scapa de vergeturi? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Andrei117 a răspuns:

Buna si eu am la fel numai ca eu am 13 ani si 1.84 inaltime exista tot felul de creme! du-te pe la farmacie si intreaba