| anonimaaaa_4936 a întrebat:

Am visat ca am eu si un prieten bun am facut accident cu masina, aceasta a luat foc si noi am murit! Ce inseamna asta?straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu cred ca se intampla ceva, adica ca va uitati la prea multe filme. Visele sunt de obicei rezultatul "rebootarii" creierului, nimic altceva.
Mai este o categorie, cea a viselor prevestitoare, dar esti tu proroc?
Pace!

mira
| mira a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa fii mai atenta.In subconstient exista o teama continua de accidente.

| swet girl 22 a răspuns:

Masina inseamna cearta, foc inseamna vreme calda si moartea e de bine adica daca te visezi mort e de bine

| Bubu a răspuns:

Nu inseamna nimic.Sunt doar vise, stai linistita. Daca visezi ceva ins ca in realitate nu se intamplawinking

| Quiss a răspuns:

Eu stiam ca e de e bine daca visezi pe cineva mort, se spune ca i-a "murit moartea".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistitaa, e doar un vis stupid, uitá-l! big grin

| AlexSala a răspuns:

Inseamna un simplu vis.

| crissydiana a răspuns:

Pai poate insemna doar 2 lucruri: ca se poate intampla ceva rau cuiva si nu neaparat tie si prietenului\sau se spunea mai demult ca "v-a murit moartea" adica nu se intampla nimic, acum nici eu nu stiu ce sa mai cred dar sper ca te-am ajutat.