| MCboy250 a întrebat:

Am voie sa fumez daca am oreion?

Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Holy2010 a răspuns:

Nu, nu ai voie sa fumezi. Te vei vindeca mai incet.

| Cosmin4Fit a răspuns:

Nu, nu ai voie sa fumezi daca ai oreion! Dupa ce ai contactat aceasta boala, glandele salivare devin mult mai sensibile, iar gudronul ala nenorocit din tigari te va afecta mult mai tare. Mai bine spus, nu mai fuma deloc!

| AlinaDimi a răspuns:

In primul rand trebuie sa stai in casa si cu caciula in cap, nu sta in curent.

| Holy2010 a răspuns (pentru AlinaDimi):

Poate fumeaza in casa... happy