| anonim_4396 a întrebat:

Antinevralgic-ul este bun si pentru durerile menstruale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mirela77 a răspuns:

Nu! Antinevralgicul este pentru dureri ale sistemului nervos.

| Esperança a răspuns (pentru Mirela77):

Stiam eu ceva, dar nu eram sigura.
Multumesc frumos!

| Mirela77 a răspuns (pentru Esperança):

Cu placere! Pentru dureri menstruale sunt bune medicamente ca Algolcalmin, Panadol sau NoSpa.

4 răspunsuri:
| WeaponGirl a răspuns:

Dap, este foarte bun!

| pikaღ a răspuns:

NU nici gand, ce iti recomand eu este NO-SPA acesta este recomandat de medic.