| gfdessjtyrd76 a întrebat:

Anul acesta termin scoala de asistente medicale in Romania as dori sa stiu cum as putea profesa in Italia ce trebuie sa fac? va multumesc unde as putea sa ma informez. multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BIOO a răspuns:

happy Felicitari si m-as bucura nespus de mult sa fii o asistenta BIO si sa tratezi pacientii intr-un mod nonchimical, deoarece se poate! Mult succes si daca doresti sa vorbim mai multe, da-mi id-ul tau in privat!