| mtw123 a întrebat:

Anul trecut am fost muscat de un deget de la mana si mi-a cazut unghia. Aparent nu a crescut cum trebuie, a ramas o pata pe jumatatea ei si permanent imi intra mizerie sub ea, desi este mereu taiata si mereu ma spal pe maini, pare sa fie blocata efectiv mizeria sub unghie, asta daca este mizerie si nu altceva. Posibil sa am vreo infectie? Vreo ciuperca sau micoza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dinaprilie a răspuns:

Posibil. Doar un medic iti poate spune mai multe dupa examinare