| DomnulPoliticos a întrebat:

Anxietatea și stresul poate cauza stări de greata și vomitare? Am fost stresat ieri si am vomitat pe la 3 dimineața.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Buna! Am anxietate și am mâncat ieri puțin mai mult și am vomat mult din păcate.Relaxeaza-te,bafta!

| DomnulPoliticos explică (pentru Floreenofficial):

La fel mi s-a întâmplat.și mie, credeam ca brusc am o pofta de mâncare ciudata

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si vomă nu vomitare va prostit de tot covidul scrii ca o cizmă

| haileewatson a răspuns:

Da

| 4evergentleman a răspuns:

Da,și amețeli, dureri de cap, chiar tinitus

| DomnulPoliticos explică (pentru 4evergentleman):

Ce e tinitus? E grav? sad

| 4evergentleman a răspuns (pentru DomnulPoliticos):

Îți țiuie urechile și nu exista tratament pentru așa ceva dar nu la toți se dezvolta

| Anonimafarahaz2 a răspuns:

Daaa, si mie mi se intampla cand ma gandesc la ceva si sunt stresată incep sa plang pana vomit

| DomnulPoliticos explică (pentru Anonimafarahaz2):

Îmi pare rău să aud asta stimata doamna sad