| Anachmr12 a întrebat:

Bună dimineața.

Nu am mancat nimic de ieri de la ora 17, dar azi pe la 8-10 dimineața am avut greață și după multe încercări de vomitat am reușit pe la 11, dar am vomitat ceva alb prima dată și a doua oară am vomitat foarte mult galben.
Ce ziceți că poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Criza de colecist (fiere)!

| sierra1 a răspuns:

Mami, mai scârbos nu ai putea să descrii?

Du-te la frigider și bagă pe gât o dușcă-două de lapte