| StripperRaoul a întrebat:

Are ceva daca iau cate un aspenter pe zi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai vrut pareri, corect. Dar pentru ce il iei?

| StripperRaoul explică (pentru darrio2007):

Pai e preventiv pentru sange sa nu faci tromboze gen sa ti fie subtiat sangele

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intreaba medicul care ti a dat acest medicament nu lua tu de capul tau fara avizul unui medic.

| StripperRaoul explică (pentru CristiDinBucuresti):

Se poat3 lua si fara medic scrie si in prospect am vrut niste pareri

| Dismally a răspuns:

Ia doar daca iti recomanda medicul, altfel nu are rost.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu

| trophin a răspuns:

Nope

| trophin a răspuns:

Găsești prospecte pe internet.