| Dorian_3315 a întrebat:

Are ceva daca imi pot controla visele? adica ma trezesc constient in subconstient si e destul de placut ca fac ce vreau eu laughing da e vreo problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 4LeafCloves a răspuns:

Cred ca nu ar fi o problema... De ce ar fi?
Da' cum reusesti? Ca eu tocmai cand vreau sa fac ca mine... parca se pierde visul. Si am foarte multe vise si le tin minte chiar si pe cele de la varsta de 7 ani laughing.

| CC7 a răspuns:

Asta e ff bine. Unii nu isi pot controla visele si au cosmaruri chiar destul de urate. Nu este nici o problema ca iti poti controla visele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super sa faci asta, chiar daca imi amintesc doar 5-6 vise pe an laughing

| Addah a răspuns:

Parerea mea... nu ar fi nici o problema dar eu consider ca visele sunt o poarta dintre constient si subconstient. In acest caz exista 2 variante: ori nu comunici deloc cu subconstientul, ori cele 2 sunt atat de... comunicative [hee hee].

| gyo_8403 a răspuns:

Si eu imi pot controla visele. mai exact imi pot da seama ca visez si incep sa fac diferite chestii de ex: fur masini dar nu pornesc, sparg banci si imi dau seama ca visez si cand e mai interesant ma trezesc sadnu stiu dc sad

| cryssy95 a răspuns:

Nu este nici o problema...si mie imi place sa fac astawinking... dar nu reusesc tot timpulhee hee