| RedBullX a întrebat:

Ne putem controla visele?
Eu cred ca am putut o data. Stati sa va zic ce am visat.
Deci am visat intr-o noapte ca mergeam cu 3 prieteni ai mei langa un lac.
Dintr-o data eu le-am zis lor "Stati, asta e un vis, vreau sa ma trezesc acum".
M-am trezit si eram constient de tot ce s-a intamplat.
Ce s-o fi intamplat?straight face

Răspuns Câştigător
| Jennny a răspuns:

Eu cred ca le putem controla, daca suntem constienti ca visamthinking Mie mi s`a intamplat de cateva ori sa reusesc si eu sa`micontrolez visul, se facea ca ma urmarea un castravete urias9 nu radetilaughing) si, din moment ce stiam ca visam am vrut sa ma trezesc, si m`am trezit.happyDar mi s-a intamplat si contrariul, probabil fiindca eram atat de obosita de peste zi, iar visul a c ontinuat fara sa pot sa il influentez cu nimic.Mi s-a mai intamplat odata, cand aveam un cosmarstraight face...probabil nu am avut puterea sa il ontrolez asa ca l-am oprit.Pur si simplu am incetat sa visez...Dar probabil ca deja te-am plictisit cu visele mele ciudatelaughing
Deci eu una cred ca ne putem controla visele:]

| ionut931 a răspuns (pentru Jennny):

Castravete zici laughing of amuzanto, oare eu de ce nu pot avea vise asa de amuzante ca tine laughing

4 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Visul este...cum să-ţi spun..."lucrarea" subconştientului tău,pe baza unor anumite întâmplări din viaţa ta. Uneori pot avea legătură cu realitatea şi cu întâmplări viitoare.Şi nu, nu ne putem controla visele, doar dacă ai puteri supranaturale.
Baftă.

| RedBullX explică:

@Exit dar eu cum am putut?:O

| Merrycriss a răspuns:

Si eu am reusit sa imi controlez unele vise lucrul acesta este posibil happy