| Alinaka a întrebat:

Are cineva experiență cu batoanele proteice Snickers, Mars sau Bounty? Aș dori să comand câteva din această gamă disponibilă aici: https://batoaneproteice.ro/......60-grame/. Vreau să știu dacă cineva a fost mulțumit de gusturile acestor produse

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| carevaescu a răspuns:

Cu același preț mai bine îți cumperi un iaurt proteic sau o brânză. Brânza va avea și mai multe proteine - aproape dublu.

2 răspunsuri:
| carevaescu a răspuns:

Sunt ok la gust și la fel de nesănătoase

| carevaescu a răspuns (pentru carevaescu):

Cu același preț mai bine îți cumperi un iaurt proteic sau o brânză. Brânza va avea și mai multe proteine - aproape dublu.

| KovacsB a răspuns:

Am mai cumparat cateva sa am la drum lung dar bio de la magazin specializat, nu mizerii de astea pline de zahar, sirop de glucoza, sirop de zahar inversat, ulei de palmier etc.