| Mona2012 a întrebat:

Are cineva spondiloza cervicala? Ce tratamente se fac? Mentionez ca persoana care sufera de spondiloza are si infectie renala. Cine imi raspunde si mie la intrebare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DimLight a răspuns:

Nu stiu ce tratamente stiu pe cineva care mergea la un salon de kinetoterapie pentru asa ceva, trebuie sa mergi la doctor/terapeut sa iti recomande in functie de ce fel si cat de grava e afectiunea ta.