| Denisseq a întrebat:

As dori niste creme sau spray pentru picioarele obosite si umflate.Mama sta mult in picioare si mereu are picioarele umflate.Ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Picioare umflate are si mama mea, s-ar putea sa fie retentie de apa in tesuturi.
Uite aici ceva,
http://www.shopmania.ro/......?/shopping
Ai putea sa mergi si pana la medic.
Te pup!

| giony54 a răspuns:

Calivita are o crema foarte buna si sigura din saliva de lipitori, Vein Care, are efect garantat, mareste circulatia sangelui.Se ung seara picioarele si nu se sterg pana dimineata.

| fgsdfgdfgdsfgfd a răspuns:

La fel e si mama mea..in fine..Pentru ameliorarea durerii ar putea ca in fiecare seara sa se maseze timp de 20-30 min cu creme pe baza de plante gensadgalbenele, catina, masline etc.) si am uitat sa-ti spun inainte de masaj sa-si lase picioarele in apa calduta cu sare happy

| anne2196 a răspuns:

Lioton gel este bun pentru picioare obosite umflate sau varice happy