| ardamax a întrebat:

As dori niste pareri de specialitate si/sau de la cine a folosit pana acum Piracetam 800mg pe post de nootropic/ajutor pentru concentrare.
Deasemenea daca cunoasteti site-uri de specialitate in care sunt implicati medici de specialitate.
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

TPU nu este cabinet medical, chesti de genu le afli de la un medic nu de la niste necunoscuti care nu au o calificare in domeniu, voi asa luati tratamente prin internet

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ajută efectiv e placebo.
Dacă scrii pe Google medic online găsești o sacoșă plină de situri din astea.

| VasileDumitrescu a răspuns:

Gasesti pe https://nootropiceromania.com/ informatii despre tot ce inseamna nootropice