| Wordofthat999999 a întrebat:

Salut! As dori sa-mi spuneți ce pastile pentru tinere de minte și concentrare cunoașteți? Învăț pentru permisul auto și mai și muncesc și am nevoie de un ajutor ca obosesc repede după ce învăț ma doare și capul. Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Degeaba iei pastile dacă ai un stil de viața haotic. Dacă obosești repede, clar este undeva o problema. Cum s-a spus și in comentarii, somnul este foarte important. Poți încerca Omega3 fish oil, nu alte porcarii de pe net care promit rezultate fantastice.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nici o pastilă nu îți bagă știința în cap. Dar orice pastilă pe care o iei are un efect secundar negativ.

| Lioana a răspuns:

Mananca nuci. Ia Omega 3 sau lecitina.
Altfel daca intrebi la farmacie ce au pentru memorie iti recomandă ei ceva. Exista tot felul de suplimente alimentare de acest gen.

| Nirvanaaa a răspuns:

Eu le-am incercat și au dat rezultate. Dar important e sa dormi bine la ore decente. Asta îmbunătățește memoria și capacitatea de concentrare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bilobil forte
Nuci
Cacao
Ciocolata neagra
Broccoli
Nuci braziliene

| Kamiyashiro a răspuns:

Vitaminele Pentru Sistemul Nervos: B1, B6, B9 şi B12.
De preferat soluție injectabila timp de 4 săptămâni. Cauți un medic, un asistent medical amic sau la cabinet.

| Gabriela_Nicoleta_Pop_1990 a răspuns:

Du-te la farmacie si cere Marathon?

| Wordofthat999999 explică (pentru Gabriela_Nicoleta_Pop_1990):

Da cere tu pentru barbata-tu, poate are nevoiewinking