| Anonimafarahaz2 a întrebat:

As dori sa ma îngraș, a incercat cineva aceste suplimente https://bodyline.ro/......re-rapida/ functioneaza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ingrasatul se poate intampla NUMAI cand mananci mancare solida, acest lucru fiind deja confirmat de stiinta.
Apa si suplimentele de vitamine NU ingrasa, doar intaresc sistemul imunitar.

| Anonimafarahaz2 explică (pentru Violleta2022):

Dar pot stimula apetitul, nu?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonimafarahaz2):

Da, cu antreuri de mancaruri.

| dullcat a răspuns:

Buna.Eu te-as sfatui sa cauti a pune kilograme in plus mancand sanatos, nu consumand prafuri de pe siteuri dubioase.

| Anitta97 a răspuns (pentru dullcat):

Corect!

| Anonimafarahaz2 explică (pentru dullcat):

Mananc destul de sanatos regulat, si zic eu mult în fiecare zi, dar nu se pune nimic. Mi am facut si analize chiar, dar se pare ca totul e ok