| 94Lucifer94 a întrebat:

Aș dori sa stiu dacă a incercat cineva produsele cu testosteron, pentru performanță fizică/masă musculară si dacă au dat rezultate un astfel de produs. Observ că deși mănânc sanatos am ajuns la o greutate din care nu mai pot da jos grăsimea de pe abdomen. Am dat jos 10 kg in 2 luni, dar apoi nu am mai reusit. Citisem undeva ca un astfel de produs te ajută si sa arzi grasimile și as vrea sa încerc, însă am nevoie de cateva păreri de la cei care au incercat un astfel de produs.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La curele de slăbire, cine a mai făcut știe că se ajunge pe palier, după care slăbirea se oprește. Trebuie să continui.
Orice hormon bagi în tine fără motiv medical, perturbă foarte tare echilibrele și are consecințe neașteptate, nedorite, cu implicații la termen lung.

4 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Suplimentele cu testostero le iau cei care n au testicule functionale. Cei care le iau aiurea riscă să si piardă testiculele.

Răspuns utilizator avertizat
| alex495 a răspuns:

Probabil stagnezi. Corpul nu poate slabi sau pune masa musculara tot anul. 6 luni face pauza. Tu in alea 2 luni ai suprasolicitat corpul... In fine, suplimente sa slabesti recomand carnitina

| Stefanxzbnm a răspuns:

S-a demontrat că tăiatul lemnelor (poate fi înlocuit cu exerciții asemănătoare) este cea mai bună sursă de testosteron. Îți recomand asta. Este o sursă naturală, în felul ăsta nu poți fi afectat de un dezechilibru cauzat de produse de acel tip.