| anonimualablanao a întrebat:

As fi putut avea sangerarea de implantare in aceeasi zi in care mi-a venit menstruatia? Deoarece dimineata la inceputul zilei era mai rozaliu/rosu deschis, iar pe seara culoarea normala dar avea un miros putin mai diferit decat cel pe care il avea de obicei

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Culoarea si mirosul se schimba in functie de cat de vechi e sangele, doamne, ce intrebare.

| Violleta2022 a răspuns:

Cam scarboasa intrebarea ta.
Incearca sa nu-ti mai mirosi menstra, mai ales in timpul verii, cand totul se altereaza atat de rapid.
Fa un test de sarcina dupa ce-ti trece menstra si te vei convinge atunci, pentru ca, noi nu avem de unde sa stim cate partide de sex ai avut tu si mai ales in ce perioada.

| anonimualablanao explică (pentru Violleta2022):

Nu am facut sex neprotejat, insa la un moment dat prietenul meu, in urma ejacularii si a atins putin penisul si dupa maxim 2 minute s-a sters cu un servetel si mi-a introdus 2 degete in vagin, si am fost cam speriata.