| Maravilla a întrebat:

As vrea sa am mai mult forta ( putere in brate ) imi puteti spune cum ar trebui sa lucrez la sala? [ si fara mistouri, va rog ]
Am destula forta, dar vreau mai multa big grin

Spuneti-mi cum ar trebui sa lucrez la sala. Ms.

DAU FUNDITA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Padrino a răspuns:

Flexii cu bara EZ cu degetele orientate spre sol, exercitiul 21(gasesti pe net cum se executa). Si daca presupunerea mea e corecta, si anume ca vrei sa fii tare la skandenberg poti incerca si flotarile pe incheietura sau daca nu poti asa incearca in pumni cu distanta apropiata si exercitiul acela pentru antebrat: din pozitia in picioare tii haltera la spate, o cobori pe degete cat de mult poti fara sa o scapi, o ridici inapoi si tii muschiul incordat 1 sec. Spor!

3 răspunsuri:
| Sin a răspuns:

Flotari, ridicari de greutati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te lasi de sala frate ca esti penal

| englezuc a răspuns:

Tre sa lucrezi la biceps, triceps, antebrat si spate. bafta. bye bye