| littleangelpretty34 a întrebat:

As vrea sa iau si eu ceva suplimente deoarece eu am trecut clasa a 11 a si sunt dimineata si ma trezesc devreme iar dupa-masa cand trebuie sa scriu, sa invat si mai am si meditatii nu pot pentru ca sunt foarte obosita si de dormit nu pot.Ma culc chiar devreme de la 8-9 dar degeaba pentru ca tot imi pierd concentratia. Sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| immortalfaith a răspuns:

In primul rand esti asa din cauza lipsei sportului
Te poti apuca de sala sau poti alerga pe afara in fiecare zi (crede ma ca dupa vreo 2 saptamani nu prea mai simti oboseala)
Daca esti slabuta si ai bani poti lua ON serious mass cu ciocolata (mi s a parut foarte bun la gust, dupa vreo 2-3 portii te obisnuiesti cu greutatea), daca nu, incearca sa papi niste banane cu iaurt grecesc si fulgi de ovaz