| getutageo a întrebat:

Buna nu stiu ce sa mai fac sunt foarte obosita invat dupa amiaza, pentru ca ajung acasa tarziu trebuie sa ma trezesc devreme ca sa invat si sa scriu...de multe ori am senzatia ca dorm de geaba aveti ceva sfaturi cum sa rezolv asta dau fundita pentru cel mai bunhappy

Răspuns Câştigător
| Tony92 a răspuns:

Depinde: poti face putine teme si seara ca sa nu mai ai asa multe dimineata. Eu fac asa: jumate de teme acasa jumate la scoala si invat tot in clasa.Si sunt in a 8a si in fiecare an mi-a iesit media peste 9 folosind chestia asta. Poti incerca cateva zile sa vezi daca merge.