| Florentin100000 a întrebat:

As vrea sa imi fac toate analizele si investigatii posibile la intregul organism, care ar fi acele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este imposibil, sunt foarte multe si foarte scumpe, unele iradiaza si sunt periculoase. Medicul tau de familie iti va spune exact ce analize si invetsigatii ai tu nevoie.

| Florentin100000 explică (pentru Brigaela):

Macar cele necesare...

| Brigaela a răspuns (pentru Florentin100000):

Cele necesare difera de la persoana la persoana. Nu le poti afla fara o consultatie la medic (examenul obiectiv este mia important decat orice analiza).