| YourLoveMen a întrebat:

Vreau si eu toate analizele si investigatii posibile pentru depistarea tuturor tipuri de cancer?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Esti ipohondru. E a 10-a intrebare in care vrei analize pentru "TOATE BOLILE" sau o familie intreaga de boli. Nu ai sange, bani si corpul tau oricum nu o sa suporte atatea analize. Renunta la idee, analizele astea nu se fac ca asa te taie capul, se fac cand ai simptome sau te simti rau, si se fac tintit, niciodata nu se fac "TOATE".

| Charl a răspuns:

Sunt clinici unde vrei, numai bani sa fie...