| StefanutzX a întrebat:

As vrea sa imi pun un cercel in ureche...Doare? Sfaturi va rog frumos! funditabig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| justmebi a răspuns:

Probabil ti-l face cu pistol. deci nu doare prea tare. incearca sa nu pui mana acolo cateva zile dupa ce iti faci gaura. trebuie din cand in cand sa rotesti cercelul.

4 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Lesini putin, dar in rest nu.

| justmebi a răspuns:

Doare, dar nu foarte tare. Ai mare grija cine iti face gaura, totul sa fie steril(presupun ca nu te duci la salon sa ti-l faci).

| StefanutzX explică (pentru justmebi):

Justmeby, la salon am sa-l fac...deci?

| vinusipaharu a răspuns:

Doare.Acum depinde de tine, daca consideri ca se merita sa suporti durerea.