| robertbossumare a întrebat:

As vrea sa imi pun un cercel dar nu stiu daca doare si in ce ureche sa mi-l pun. Aș vrea unul in forma de cruce argintiu. Va rog sa-mi spuneti unde pot sa-mi pun cercel.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cerceii la baieti se pun diferit, ca lumea sa stie cine esti
Asadar, cel gay isi pune 1 cercel in urechea dreapta,
- iar cel care nu-i gay, in urechea stanga.
Tu ce orientare sexuala ai?
Ai grija sa nu gresesti urechea, cand iti faci gaura happy

| Yuoia a răspuns:

Orice intepatura, taiere, doare.

| IonutPetre12 a răspuns:

In ureche se pune in stanga. Daca esti pe invers pui in dreapta parca.Dar mai bine nu ti pui deloc.

| robertbossumare explică (pentru IonutPetre12):

Păi dc se pune in ureche stângă si nu in cea dreaptă?